ALIŞVERİŞ SEPETİ

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine (www.beylord.com) girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıda belirtilmiş olan koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da diğer sebeplere binaen, doğabilecek zarardan BEYLORD sorumlu değildir. BEYLORD, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

BEYLORD işbu site ve site uzantısında mevcut her tür ürün, hizmet ve siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, güncelleme, siteyi yeniden organize etme ve yayını durdurma hakkını saklı tutar. Yapılan değişiklikler sitede yayımlanma anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de kabul edilmiş sayılır.

BEYLORD’un, kullanıcı tarafından site kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından eklenen/güncellenen adresi, e-posta adresi, telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden e-posta, SMS, mektup, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle birlikte aksine bir yazılı bildirimi olmadığı sürece BEYLORD’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan eder.

BEYLORD, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi (www.beylord.com) BEYLORD’un kontrolünde olmayan farklı internet sitelerine bağlantı ve referans içerebilir. BEYLORD, bu sitelerin içeriklerinden ve içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

BEYLORD bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, BEYLORD markası ve diğer markalar, www.beylord.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibidir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve ya dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. BEYLORD’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve BEYLORD tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından BEYLORD hesabının gerek BEYLORD’u gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya BEYLORD’un ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde BEYLORD, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

BEYLORD, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

BEYLORD.COM
Adres:
Telefon:
Email: info@beylord.com